Contact

Wij helpen u vanzelfsprekend graag verder met al uw vragen betreffende onze diensten. U kan desgewenst rechtstreeks contact opnemen met een van onze medewerkers, of gewoon onderstaand formulier invullen. Dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op!

Stephan Tuytschaever zaakvoerder 0476 43 57 51 stephan@lumco.be
Hans Van Hooland zaakvoerder 0475 20 06 33 hans@lumco.be
Angelo De Smet projectleider 0488 11 91 46 angelo@lumco.be
Tommy Boey jr. projectleider 0489 93 75 83 tommy@lumco.be
Sofie De Vriendt werkvoorbereider 0489 93 73 92 sofie@lumco.be
Basma Hidar administratie 09 257 57 57 basma@lumco.be
William T’Kindt                  magazijn 0475 38 43 07 william@lumco.be

INVULFORMULIER

Lumco dakwerken

Watlingtonstraat 6
9000  Gent
België

Telefoon: +32 9 257 57 57
Fax: +32 9 257 57 00
E-mailadres: info@lumco.be

De velden met een * zijn verplicht.

Lumco dakwerken - Watlingtonstraat 6 - 9000 Gent - België
info@lumco.be - T: +32 9 257 57 57 - F: +32 9 257 57 00